איך למצוא אתרי משחקים טובים

משחקים ברשת כיום מבוקשים על ידי כל מגזרי האוכלוסין. אם מבוגרים ואם ילדים, כולם נהנים להעביר את שעות הפנאי מול אתגרים ווירטואליים מהנים. בכל בית, בכל משרד, בכל גן, בכל חלל נמצא היום לפחות חיבור אחד לרשת, כמובן שלרוב יותר. משחקים ברשת יכולים לספק שעות של כיף מול מסך המחשב או בכל מקום בו יש גישה לרשת.

משחקים ברשת                          משחקים

 

איך נמצא אתרי משחקים טובים שמציעים משחקים מגניבים

לא בעיה! הריצו חיפוש בגוגל תחת המושג פריב או "משחקים ברשת" או "משחקים" או "משחקים און ליין" ותמצאו שפע אדיר של אתרי משחקים שיציעו לכם משחקים בכל הצבעים. לא כל אתר מושקע ומספק משחקים חדשים על בסיס יומיומי, זאת תוכלו לראות בכניסה בתדירות גבוהה לאתרים הרלוונטיים. אם אתם אוהבים לשחק במשחקי הרשת, וודאי כבר נתקלתם באתרים גם גדולים וגם פחות שמציעים משחקים ממש טובים ומתעדכנים באופן תדיר. אנחנו אוהבים את האתר WeGame.co.il שאפשר למצוא בו את המשחקים הכי חמים שיש לרשת להציע בכל זמן.

משחקים כמו באתר שהזכרנו מתאימים לכל השחקנים. באתרים מתקדמים אלו נמצא משחקים חדשים לצד ישנים, משחקים קלאסים לצד משחקי כדורגל, קלפים, יריות וחשיבה. משחקים ברשת שאפשר למצוא תמיד תחת קורת גג אחת, באתר אחד המספק לכם השחקנים המושבעים הנאה גדולה, מהעובדה שאתם יכולים למצוא באתר אחד את כל מה שאתם אוהבים במשחקים ברשת.

אחרי שלמדנו כיצד לאתר אתרי משחקים שווים, נשאלת השאלה, איך לבחור? משחקים לבנות, משחקים לבנים איפה מוצאים את המשחקים המתאימים והגדולים!

למצוא את המשחקים שמתאימים לשני המינים

כיום זו לא בעיה למצוא משחקים שיתאימו לכל בן וכל בת. בימינו כבר אין את ההפרדה של משחקים שמתאימים לילדות מול כאלה המתאימים דווקא לבנים. כולם משחקים כולם נהנים. נכון שתמיד לבנות תהיה משיכה וזיקה רבה יותר למשחקי הלבשה, בישול ובובות, אך אין הדבר אומר שמשחקים בעלי אופי זה אינם יתאימו לבנים. להיפך! כן! גם בנים יכולים ליהנות ממשחקים שלא מוגדרים ככאלו עבורם – לבנים.

הדבר זהה גם כאשר מדובר על משחקים שמוגדרים כביכול לבנים אך גם בנות תמצאנה במשחקים אלו הנאה רבה ומאתגרת. אל תופתעו! גם כאשר מדובר במשחקי קרבות או יריות, משחקי אסטרטגיה ולחימה גם בנות יאהבו משחקים אלו כמו בנים במידה שווה. כאמור, הימים הם לא מה שהיה בעבר, כיום אין הגדרות. משחקים במה שאוהבים ולא פחות! אין בנים בנות!

משחקים ברשת מול משחקים להורדה מה כדאי לי?

התשובה לשאלה זו כמובן שהיא אינדיבידואלית לכל שחקן ושחקן באשר הוא. העובדה הגורפת היא שרוב השחקנים נוהגים לשחק במשחקים און ליין ברשת אך עדיין ישנו ציבור שחקנים שנהנה יותר לשחק כאשר המשחק שלו נמצא תמיד על המחשב. נסקור בקצרה את היתרונות של כל אופציה:

היתרונות הבולטים של משחקים ברשת על פני משחקים להורדה –

  • זמינות – כמעט ואין סיכוי שלא נמצא את המשחק שאנחנו אוהבים נגיש וזמין ברשת. אם לא באתר אחד אז בטוח בשני אחריו.
  • פלאש – משחקי פלאש הם צבעוניים, מהירים, לא כבדים במשקלים מה שעשוי להאט את הקצב שבמשחק.
  • מקום – כאשר יש לנו משחקים ברשת למה לנו להוריד אותם למחשב? נוכל לפנות מקום במחשב לקבצים החשובים לנו באמת.

מתי משחקים להורדה מציעים אלטרנטיבת משחק יותר טובה –

  • כאשר למשחק נפח גדול – אף אחד לא אוהב שהמשחק נתקע לו באמצע, כאשר אנו מורידים משחק למחשב מובטחת לנו הנאה ללא תקלות ברשת בעקבות גודל המשחק ומשקלו הנתון.
  • כאשר איכות היא מעל הכל – ישנם שחקנים שעבורם איכות של משחק הוא פרמטר חשוב לקביעת משחק כטוב או פחות טוב. משחקים להורדה כמעט כולם מציעים חוויה של משחק שלא דומה לשום משחק ברשת שתמצאו.
  • פשוט מהסיבה שאין גרסת משחק און ליין – כפי שאתם וודאי יודעים, משחקים להורדה פופולארים כמו פיפא או פרו אבולושן לדוגמא לא מגיעים כלל עם גרסת משחק ברשת. מדובר במשחקים כבדים שלא מתאימים למשחק על גבי רשת האינטרנט, ומחייבים הורדת המשחק למחשב. אבל! מומלץ עבור משחקים אלה לא להתעצל ולהוריד את המשחק למחשב. החוויה היא עצומה!

לסיום, יש משחקים לבנות שמתאימים גם לבנים ולהיפך, יש משחקים שמוצעים למשחק ברשת ויש כאלו שרק מוצעים להורדה, יש משחקים באיכות מהמעלה הראשונה ויש כאלו שפחות אך עדיין מציעים חוויה נפלאה. עולם המשחקים כיום הוא כל כך מתקדם, שאולי בעתיד הקרוב נוכל לראות שינויים בזמינות גרסאות המשחקים שמוצעים רק להורדה, מי יודע? אולי יבוא עוד יום בו נוכל לשחק משחקים און ליין תמיד! ללא צורך כלל בהורדה! עד אז נמשיך ליהנות כל שחקן בדרך המשחק שהוא אוהב ללכת איתה.