כדור בעננים

כדור בעננים הוא משחק רשת שנעים לשחק בו בשעות הפנאי (או 'לגנוב' רגעים של פנאי בשעות שאינן פנויות…). המשחק פשוט, יפה, אינו כרוך בפגיעה באדם או בבעל חיים, אף לא ביצורים מהחלל החיצון. במשחק כדור בעננים איש אינו מאיים עליכם. איש אינו אורב לכם. איש אינו זומם להשמידכם. המשחק כדור בעננים בגרסת און ליין מאפשר לכם לעוף לשמים ושם לגלגל כדור במהירות ובזריזות בתוך מסלולים שמציבים בפניכם אתגרים. המשחק נמנה עם סוג משחקי החשיבה. תוך כדי משחק אתם משכללים כישורים, רוכשים מיומנויות חדשות, מקבלים החלטות תוך כדי תנועה. המשחק הזה הוא סימולציה למצבים שמחוץ לרשת.

כדור בעננים גם ההרגשה
כמו אהבה, גם המשחק כדור בעננים קשה לתיאור, קשה להגדרה. כשמשחקים בו חשים את הקסם, את המשיכה. ברקע – מוזיקה. בעיניים – תנועה וצבעים. על אף שמדובר במשחק ותיק, (בקצב המואץ, הפראי, הנוכחי, הוא עשוי / עלול להיקרא 'עתיק' כבר בעוד שנים אחדות) לא נס ליחו. כמו יין – הוא משביח עם הזמן. גם כאשר אפליקציות מורכבות תופסות את מקומן, דומה כי הן אין באות על חשבון המשחק הפופולארי כדור בעננים. המבחן שמעמיד בפניכם המשחק הוא פשוט – לשרוד לאורך מסלול כשהכדור בידיכם.

נעים בעזרת מקשים, קופצים באמצעות מקש רווח. פגיעה במכשול מקזזת את ההישגים ואת הבונוסים שצברתם, מחזירה אתכם אל נקודת ההתחלה. יש בכך כדי להחיל על המשחק כדור בעננים את ההגדרה' משחק חינוכי', ולו בגלל שהוא עשוי ללמד את המשחקים בו שיעור בצניעות: עכשיו אתה למעלה? מזלך, אבל אתה עלול להיות גפם למטה ושוב לעמוד בפני אתגר ההתקדמות, ההצלחה וההישג.

כדור בעננים שמרו על קשב וריכוז
כדור בעננים מזמן לכם חוויה. עיצובו בתלת מימד מעשיר ומעצים את החוויה. על מנת להתקדם בו להגיע אל השלבים הגבוהים נדרשים מכם מיומנויות וכישורים. כמו בחיים שמחוץ לרשת, גם במשחק זה, שהוא, כאמור, אחד ממשחקי הרשת היותר פופולאריים, גם כן על פי שיקול דעתכם, בהתאם לנסיבות, אתם יכולים להאיץ או להאט. כדור בעננים הוא משחק שאין בו כסף, אבל הוא מציע חוויה שאין לה מחיר.