בן האש ובת המים

ברשת הוירטואלית ישנם אין ספור משחקים שמצליחים חיש מהר לכבוש את לב השחקנים. אחד מבין משחקים רבים שכאלו הוא המשחק בן האש ובת המים ובלועזית: Fireboy and Watergirl. למעשה מדובר בסדרת משחקים המונה (נכון לכתיבת שורות אלו) ארבעה משחקים. המשחק הראשון בסדרה יצא לאור בשנת 2011 והוא בן האש ובת המים מקדש בלב היער. לאחר מכן, יצא באותה שנה החלק השני בסדרת המשחקים המצליחה, המשחק בן האש ובת המים מקדש האור. המשחק גרף הצלחה גדולה בכל רחבי העולם מהר מאוד מרגע צאתו לרשת האינטרנט. לאחר שני משחקים כאמור, יצא משחק נוסף המספר את המשך העלילה של בן האש ובת המים בתוך מבוכיו של מקדש בלב היער, המשחק הרביעי מפתיע וקצת אחר, העלילה בו מתרחשת במקדש הקרח. בכל ארבעת משחקי הסדרה ישנם שלבים רבים, בתחילה קלים ופשוטים וככל שמתקדמים, שלבי המשחק הופכים, מאתגרים, קשים יותר וכמובן מרתקים.

בן האש ובת המים

בן האש ובת המים

בן האש ובת המים משחקים מלאים באתגרים

סדרת המשחקים של בן האש ובת המים מלאים באתגרים, מכשולים, הפתעות וחוויות משחק מרתקות. המשחק מתאים לשחקן אחד אשר משחק גם בתור בן האש וגם בתור בת המים, כאשר לכל דמות ישנם מקשי הפעלה שונים. כמו כן, המשחק גם מתאים לשני שחקנים. שני שחקנים יכולים לשחק זה מול זה, כאשר כל שחקן שולט בדמות אחרת. גם אם משחקים במשחק בן האש ובת המים לבד וגם אם משחקים במשחק בזוג, במשחק יש צורך בשיתוף פעולה בין הדמויות בכדי שיהיה ניתן לעבור שלבים במשחק. בכל ארבעת משחקי הסדרה בן האש ובת המים על השחקנים להביא את הדמויות לסופו של מבוך שהדרך בו רוויה במכשולים ואתגרים, בסופו של המבוך ישנה דלת שעל שתי הדמויות לעבור יחד דרכה כדי לעבור שלב במשחק. בסדרת המשחקים מכשולים רבים ומגוונים, החל מבריכות בצבעים שונים ועד מעליות, לחיצה על כפתורים שונים ועוד.

בן האש ובת המים ברשת, במחשב ובסלולר

כמו כל משחק רשת מצליח גם לסדרת המשחקים בן האש ובת המים ישנן מספר גרסאות משחקים. למה שלא נהנה מסדרת משחקים מאתגרת, כייפית ומהנה, בכל מקום ובכל שעה? אין סיבה. כאמור, למשחק גרסאות שונות עבור כל מקום בו נרצה לשחק במשחק בן האש ובת המים. למשחק מעבר לגרסת משחק ברשת הוירטואלית, יש גרסאות נוספות המתאימות למשחק במכשירי סלולר, הן במכשירי האנדרואיד והן עבור מכשירי אייפון. כמובן שינה גם גרסה המוצעת להורדה למחשב, כך שתמיד ניתן לשחק וליהנות ממשחק רשת שהתחיל דרכו באינטרנט ונמצא כיום בכל מקום שנרצה. המשחק בן האש ובת המים ברשת האינטרנט הוא בחינם ללא תשלום, אך יש לשם לב לגרסאותיו הנוספות אם מתבקש תשלום כלשהו עבור הורדה שלו.

מקדש בלב היער

מקדש בלב היער